تخصصی

ویژگی های کابل مقاوم در برابر حرارت خراسان افشار نژاد

کابل مقاوم حرارتی

کابل های نسوز یا کابل‌های مقاوم در برابر حرارت ( خراسان افشارنژاد)

ما برای شما  طیف وسیعی از کابل‌های مقاوم در برابر حرارت را از شرکت افشار نژاد عرضه می‌کنیم. آنها اغلب به عنوان کابل‌های ضد حریق یا کابل‌های آتش نشانی نیز شناخته می‌شوند.کابل های نسوز طوری طراحی شده اند که در هنگام آتش سوزی نیز عملکرد خود را داشته باشند.

کابل نسوز

تجهیز ساختمان

روکش کابل های PVC از مرسوم ترین نوع روکش می باشد.اما بزرگترین ایراد این روکش ها در هنگام آتش سوزی تولید دود سمی ناشی از آزاد شدن مواد هالوژنه است.

لذا کابل هایی با روکش عاری از مواد هالوژنه برای اماکن عمومی و سر پوشیده استفاده می شود.همچنین برای کمک به افرادی که در جهت ایمنی آتش در محیط حاظر شده اند بسیار بهتر است.

باید توجه داشت که کابل هایی که در امکان عمومی و سیستم های روشنایی اضطراری، آژیر اطفا حریق و پله های خروجی، سلامت افراد در این مکان ها بسیار ضروری می باشد. بنابراین انشار گازهای سمی نباید آنها را با خطر مواجه کرده و علاوه بر اینتجهیزات همچنان به کار خود ادامه دهند.

 بدین منظور باید از کابل های ضد حریق Fire Resistance استفاده نمود. کابل های ضد آتش می بایست قادر باشند در مقابل آتش، آتش همراه با آب و یا آتش همراه ضربه های مکانیکی مقاومت کنند.شرایط استاندارد کابل های فوق بسیار سخت گیرانه است و می بایست تحت استاندارد IEC 60331 و سایر استاندارد های تابعه، شعله با دمای تا ۸۵۰ درجه سانتی گراد را بیش از یک ساعت تحمل نماید.

لیست قیمت کابل خراسان افشار نژاد

 کابل‌های مقاوم افشار نژاد دارای ویژگی های زیر می باشند:

-مقاوم در برابر آتش
-یکپارچگی مدار طولانی مدت در آتش سوزی
-حداقل انتشار دود
– تاخیر در شعله
-کاهش انتشار آتش
-هالوژن صفر