دانش نامه تجهیزساختمان

کلید و پریز دلند پلاس

کلید و پریز دلند پلاس

دلند پلاس

کلید و پریز دلند پلاس

با کلیدوپریزهای مدرن دلند پلاس زیبایی شگرفی به دکوراسیون منزل بدهید.

دلند پلاس جدیدترین طراحی شرکت دلند می باشد که دارای دوام بالاتر ، نصب آسان ، عملکرد بهتر و شکل ظاهری جدیدتری می باشد. همه این موارد مدیون سیاست ها و نگرش شرکت دلند الکتریک نسبت به رعایت حقوق مصرف کننده ، رعایت قوانین و استاندارد های داخلی و خاجی بروز شده می باشد. محصولات کلید و پریز دلند پلاس این امکان را به مصرف کننده می دهد که تنها با خرید یک مکانیزم و بدون تغییر آن فقط با تعویض قاب و میانی، از محصولات جدیدتر شرکت استفاده نمایند.

مواد اولیه بکار رفته در تولید این گروه محصول همانند محصولات پیشین از بهترین مواد موجود در بازارهای داخلی و خارجی (بایر آلمان ) می باشد و برای قسمت های اتصال برقی از مواد برنجی و پلاتین های نقره مرغوب استفاده شده است.

جهت رعایت حال مشتریان و سهولت در نصب محصولات دلند پلاس ، راهنمای نصب بر روی مکانیزم ها چاپ گردیده است.

دلند

مزایای کلید و پریز های دلند پلاس :
*تجربه و تخصص فرآیند تولید مکانیزم دلند پلاس
*قابل رقابت با محصولات خارجی و داخلی
*تنوع مدل های مختلف محصولات مکانیزم دلند پلاس تنها با خرید رویه
*سهولت در نصب برای مصرف کننده (ابعاد حلقه فلزی یکسان،قابلیت نصب تمامی محصولات بر روی قوطی کلید های پیچ خور)
*وجود راهنمای نصب بر روی محصولات
*به روزترین مکانیزم بازار

خرید آنلاین کلید و پریز دلندپلاس

وقتی که به  کلیدوپریز شیک دلند پلاس احتیاج دارید فقط کافیست با ما آنلاین خرید کنید در واقع می توانید برای کیفیت بی نظیر و خدمات عالی به مشتریان روی ما حساب کنید در ضمن با خرید کلید و پریز دلندپلاس از تخفیف های فوق العاده برخوردار شوید.

کیفیت دلند پلاس

 کیفیت کلید و پریز دلند پلاس

به ظاهر کلید وپریز دلند نگاه کنید; زه و مکانیزم  با کیفیت بالا که از پلاستیک درجه یک ساخته شده است که با بافت یکنواخت و صاف به نظر می رسد. کلیدو پریز ساخته شده از چنین موادی می تواند وقوع آتش سوزی ناشی از مدار را تا حد زیادی کاهش دهد.

دلند پلاس در سه مدل :

دلند پلاس مدل آسا

دلند پلاس مدل آوا

دلند پلاس مدل آدا

شرکت دلند الکتریک در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۷ به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری انتخاب شد و در سال ۱۳۹۳ ، ۱۳۹۴ ، ۱۳۹۵ ، موفق به دریافت لوح و در سال ۱۳۹۶ دریافت تندیس حمایت از  حقوق مصرف کنندگان شد.

دلندپلاس

دلندپلاس

اگر در مورد کلید و پریز دلندپلاس  سوال دارید کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید سپس کلیدوپریز دلند پلاس از تجهیزساختمان خرید کنید.