تخصصی

کلید و پریز دلند

دلند

درباره دلند الکتریک:

شرکت صنایع دلند الکتریک:

شرکت دلند الکتریک یکی از نولید کنندهای انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف می باشد، که در سال ۱۳۶۱ تأسیس شد.در دهه اول تأسیس این شرکت رشد کمی و کیفی وجود داشت.

همچنین با توجه به جنگ تحمیلی ایران و عراق با همت مدیریت و کارکنان آن به گونه ای بود. که توانست به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری موفق به دریافت لوح تقدیر و نشان طلایی استاندارد ایران در سالهای ۶۶، ۶۷، ۶۸، ۶۹ گردد.

کلیدوپریز_دلند

صنایع دلند تولید کننده محصولات کلید و پریز است که از شرکت های قدیمی و فعال در حوزه تولید انواع کلید و پریز و قطعات الکتریکی می باشد. توانسته است در سال های متمادی توانسته به عنوان واحد نمونه صنعتی در زمره شرکت های موفق قرار گیرد.

علاوه بر عرضه داخلی ما شاهد صادرات این محصول به کشور های آسیایی، آفریقایی و اروپایی می باشیم.

استانداردها:

دارای استاندارد ملی از سازمان ملی استاندارد ایران و  دارای استاندارد یورو از اتحادیه اروپا می باشد. واحد توسعه این شرکته همواره در جهت بهبود محصولات تمامی تلاشخود را کرده است. طیف وسیعی از مشتریان و بازار مربوطه را تماین نموده است.

 شامل انواع مدل های : آسا، آریا و … می باشد که در دو گروه کلی دلند و دلندپلاس قرار می گیرند. این مجموعه  در رنگ بندی های مختلف به بازار عرضه می گردد.

مدل آسا از  کلیدوپریزدلند یکی از پرفروش و محبوب ترین هاست. که نه تنها قیمت بسیار مناسبی داشته بلکه از کیفیت و کارایی بالایی برخورداد می باشد.

 

 

 

 

 

 

کلید و پریز دلند

کلید و پریز دلند

شما عزیزان می توانید از بین مدل های مختلف کلید و پریز دلند، انتخابی مناسب با سلیقه خود را داشته باشد. جهت کسب مشاوره و خرید محصولات و یا استعلام قیمت کلیدوپریز دلند میتوانید از مشاوره کارشناسان تجهیز ساختمان بهره مند باشید.

کلید و پریز دلند پلاس:

دلند پلاس

کلید و پریز دلند پلاس

با کلیدوپریزهای مدرن دلند پلاس زیبایی شگرفی به دکوراسیون منزل بدهید.

دلند پلاس جدیدترین طراحی از شرکت می باشد.  دارای دوام بالاتر ، نصب آسان ، عملکرد بهتر و شکل ظاهری جدیدتری می باشد.تمامی این موارد مدیون سیاست ها و نگرش شرکت دلند الکتریک نسبت به رعایت حقوق مصرف کننده ، رعایت قوانین و استاندارد های داخلی و خاجی بروز شده می باشد.

محصولات کلید و پریز دلند پلاس امکان خرید تنها یک مکانیزم و بدون تغییر آن فقط با تعویض قاب و میانی، از محصولات جدیدتر شرکت را می نمایند.

مواد اولیه بکار رفته در تولید این گروه محصول همانند محصولات پیشین از بهترین مواد موجود در بازارهای داخلی و خارجی (بایر آلمان ) می باشد.

 قسمت های اتصال برقی از مواد برنجی و پلاتین های نقره مرغوب استفاده شده است.

جهت رعایت حال مشتریان و سهولت در نصب محصولات دلند پلاس ، راهنمای نصب بر روی مکانیزم ها چاپ گردیده است.

دلند

مزایای کلید و پریز های دلند پلاس :

*تجربه و تخصص فرآیند تولید مکانیزم دلند پلاس.
*قابل رقابت با محصولات خارجی و داخلی.
*تنوع مدل های مختلف محصولات مکانیزم دلند پلاس تنها با خرید رویه.
*سهولت در نصب برای مصرف کننده. (ابعاد حلقه فلزی یکسان،قابلیت نصب تمامی محصولات بر روی قوطی کلید های پیچ خور).
*وجود راهنمای نصب بر روی محصولات.
*به روزترین مکانیزم بازار.

خرید آنلاین کلید و پریز دلندپلاس:

وقتی که به  کلیدوپریز شیک دلند پلاس احتیاج دارید فقط کافیست با ما آنلاین خرید کنید. شما می توانید برای کیفیت بی نظیر و خدمات عالی به مشتریان روی ما حساب کنید.  با خرید کلید و پریز دلندپلاس از تخفیف های فوق العاده برخوردار شوید.

کیفیت دلند پلاس

 کیفیت کلید و پریز دلند پلاس

به ظاهر کلید وپریز دلند نگاه کنید:

 مکانیزم  با کیفیت بالا که از پلاستیک درجه یک ساخته شده است که با بافت یکنواخت و صاف به نظر می رسد. کلیدو پریز ساخته شده از چنین موادی می تواند وقوع آتش سوزی ناشی از مدار را تا حد زیادی کاهش دهد.

دلند پلاس در سه مدل :

دلند پلاس مدل آسا

دلند پلاس مدل آوا

دلند پلاس مدل آدا

سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۷ به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری انتخاب شد و در سال ۱۳۹۳ ، ۱۳۹۴ ، ۱۳۹۵ ، موفق به دریافت لوح و در سال ۱۳۹۶ دریافت تندیس حمایت از  حقوق مصرف کنندگان شد.

دلندپلاس

دلندپلاس

اگر در مورد کلید و پریز دلندپلاس  سوال دارید کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید سپس کلیدوپریز دلند پلاس از تجهیزساختمان خرید کنید.

جهت اطلاع از لیست قیمت کلید و پریز دلند روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست قیمت بروز کلید و پریز دلند الکتریک