گزارشگر تجهیزساختمان

شرکت سیم و کابل ابهر

سیم و کابل ابهر

شرکت سیم و کابل ابهر

شرکت سیم و کابل ابهر ، پیشرو در صنعت کابل سازی کشور، با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات تولید کابل در جهان و با بهره گیری از ۶۰۰ نفر پرسنل، در فضایی به وسعت بیش از ۷۰ هزار متر مربع، انواع کابل های قدرت، کنترل و ابزار دقیق را در طیفی وسیع، به شرح زیر، تولید می کند:

–          کابل های HV و EHV تا سطح ولتاژ ۲۳۰ کیلو ولت و تا سطح مقطع هادی ۲۰۰۰ میلی متر مربع با خط CCV نیتروژنی، روش کاملا خشک (Dry Curing / Dry Cooling ) با پایش مداوم توسط اشعه ایکس.

–          کابل های MV تا سطح ولتاژ ۳۶ کیلو ولت با ساختار تک رشته و چند رشته در طول های بلند.

–          کابل زیر دریایی MV تا طول ۳ کیلومتر.

–          طیف کامل کابل های قدرت LV در ساختارهای مختلف.

–          طیف کامل کابل های کنترل و ابزار دقیق.

–          کابل های ویژه مانند کابل های غلاف سربی، مقاوم در برابر انتشار آتش، مقاوم در برابر آتش، با هادی قلع اندود و با عایق سیلیکون رابر.

–          کابل های خود نگهدار (ABC Cables )

ایزو ۹۰۰۰ شرکت سیم و کابل ابهر

این شرکت از سال ۱۳۷۶ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت  ایزو ۹۰۰۰ را ازGLC آلمان اخذ نموده وبا رعایت اصل مشتری مداری و اعتقاد به کیفیت، در طی ۱۰ سال گذشته، ۳ بار به عنوان یکی از ۱۵ شرکت برتر صنعتی ایران انتخاب شده است.

سیم و کابل ابهر

سیم و کابل ابهر

شرکت سیم و کابل ابهر از بدو تاسیس عرضه کننده کابل های ویژه تخصصی به پروژه های بزرگ ملی نظیر پروژه های بخش تولید، توزیع و انتقال نیروی شبکه های برق رسانی، پروژه های توسعه ای نظیر شبکه های حمل و نقل (راه آهن، مترو، …) و پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بوده است.

از افتخارات این شرکت این که در بخش اخیر، بواسطه کیفیت بالای محصولات، و در رقابت با بزرگترین و معتبر ترین کابل سازان جهان، تنها کابل ساز حاضر در کلیه فازهای پارس جنوبی تا این زمان محسوب می شود.

صادرات در شرکت سیم و کابل ابهر

به واسطه التزام این شرکت به بهبود پیوسته کیفیت تولیدات و عرضه خدمات، شرکت های بزرگ بین المللی نیز در فهرست خریداران شرکت حضور دارند که از آن میان می توان به شرکت های ENI ، TOYO ، Technip ، ‍Chyoda ، Hyundai وِDaelim اشاره کرد.

اعتقاد به کیفیت و نقش محوری آن در شرکت سیم و کابل ابهر از سرمایه گذاری عظیم انجام شده در نیروی انسانی و تجهیزات این بخش مشخص می شود.

کنترل کیفیت در شرکت سیم و کابل ابهر

واحد کنترل کیفیت شرکت با ۷۵ مهندس و تکنیسین متخصص، که از نظر کمی ۱۵ درصد نیروی کاری شرکت را تشکیل می دهند، مستقلا عمل کرده و بخش آزمایشگاهی آن با اخذ گواهی مدیریت کیفیت آزمایشگاه یعنی ISO/IEC 17025 به عنوان آزمایشگاه مرجع صنعت کابل از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و وزارت نیرو پذیرفته شده است.

آزمایشگاه سیم و کابل ابهر

امکانات و تجهیزات این آزمایشگاه شامل دستگاهها و تجهیزات آزمایش فیزیکی، آنالیز شیمیایی،  آزمایش های فشار ضعیف و برآورد عملکرد در برابر آتش می باشد.

به علاوه دو مرکز کاملا مجهز آزمایش فشار قوی(HV ) و یک مرکز آزمایش فوق فشار قوی(EHV ) نیز زیر مجموعه آزمایشگاهها است. مرکز یاد شده اخیر، در کنار انجام آزمایش های سیکل حرارتی و تخلیه جزئی (Partial Discharge )، می تواند آزمون ولتاژ ضربه (Impulse Test ) را تا ولتاژ ۲۸۰۰ کیلو ولت و آزمایش ولتاژ با بسامد قدرت(AC Resonance Test ) را تا سطح ۱۲۰۰ کیلو ولت انجام دهد، و با این امکانات مجهزترین مرکز از نوع خود در غرب آسیا می باشد.

آزمایشگاه کابل ابهر

آزمایش کابل . تست کابل . سیم و کابل ابهر

به واسطه پیشرفت های کیفی حاصل شده از این سرمایه گذاری عظیم، این شرکت در سال های ۱۳۸۲، ۱۳۸۳ و ۱۳۸۶ به عنوان واحد برتر کیفیت در سطح ملی انتخاب شده است.

بخش فروش و بازاریابی

بخش فروش و بازاریابی این شرکت ملزم به ارائه بهترین خدمات مشاوره ای و پاسخگویی به نیازهای خریداران است. این بخش شامل یک گروه مهندسی مجرب برای طراحی کابل و پشتیبانی فنی پیشنهادات و ۴ گروه تخصصی فروش است که بر اساس نوع پروژه ها تقسیم شده اند. تقسیم بندی پروژه ای گروه های تخصصی فروش به شرح زیر است:

  1. گروه پروژه های بخش آب و نیرو، که عرضه کننده انواع کابل های مورد نیاز پروژه های نیروگاهی و شرکت های معظم پیمانکاری و مهندسین مشاور بخش تولید، فوق توزیع و انتقال برق کشور است.
  2. گروه پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، تامین کننده کابل های موردنیاز پروژه های مختلف این بخش، شامل سه چهارم پتروشیمی های ساخته شده در ۱۵ ساله اخیر، میدان های نفتی متعدد، پروژه های نمک زدایی و غیره بوده  و در فازهای مختلف پارس جنوبی از فاز ۱ لغایت ۱۹ حضوری فعال دارد.توسعه میدان گازی پارس جنوبی، به عنوان بزرگ ترین میدان گازی جهان که به تنهایی دارای ۱۰ درصد ذخایر گازی شناخته شده دنیاست، از آغاز سرمایه گذاران مشتاق بخش های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت را از سراسر جهان جذب کرد.
    شرکت سیم و کابل ابهر از ابتدای این پروژه ، تامین بخش وسیعی از کابلها را عهده دار بوده و در حال حاضر بیش از هر تولید کننده کابل دیگری در جهان کابل های نصب شده در بخش های ساحلی و فراساحلی این پروژه را عرضه کرده است.
  3. گروه پروژه های توسعه ای، که با هدف عرضه کابل های ویژه مورد نیاز پروژه های زیرساختی کشور (نظیر راه آهن، فرودگاه ها و مترو)، پروژه های معدنی و ذوب فلزات ایجاد شد، و ضمن عرضه اکثر کابل های مورد نیاز این بخش ها، تنها در چهار سال گذشته کابل های ۱۰ پروژه تولید سیمان کشور را عرضه کرده است.
کابل ابهر

کابل فشار قوی ابهر . تجهیز ساختمان

بخش صادرات، که در سال های اخیر به صورت بخشی فعال درآمده و در فهرست رو به رشد خریداران آن می توان به خریدارانی از کشورهای عربستان سعودی، قبرس، ارمنستان، سوریه، ترکمنستان و عراق اشاره کرد.

مشاهده لیست قیمت سیم و کابل ابهر کلیک کنید

منبع : شرکت سیم و کابل ابهر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *