دانش نامه تجهیزساختمان

با محصولات کلیدوپریزدلند بیشتر آشنا شویم

دلند

کلیدوپریزدلند

سیستم روشنایی یک ساختمان از اجزای مختلفی تشکیل شده است. سیم­ های داخل لوله­ ها، انواع لامپ و کلید و پریز اجزای اصلی یک سیستم روشنایی را تشکیل می دهند. کلید و پریز بخش مهمی از سیستم را تشکیل می دهد. از کلید برای قطع و وصل جریان برق و از پریز برای اتصال وسیله الکتریکی به شبکه برق استفاده می شود. کلید و پریز می توان از برندهای مختلفی تهیه شده و در سیستم برق ساختمان بکار برده شود. یکی از نمونه­های معروف و شناخته شده از آن، کلیدوپریزدلند است که محصول شرکت دلند الکتریک می باشد. شرکت دلند الکتریک با سابقه نزدیک به ۴ دهه فعالیت در ساخت و تولید انواع کلید و پریز، یکی از بهترین و مرغوب­ترین کلید و پریزهای ایران را تولید و به فروش می رساند.

خدمات فروش «تجهیز ساختمان» به آدرس www.tajhizsakhteman.com آماده فروش انواع مدلهای تولیدشده از کلیدوپریزدلند با قیمت مقرون به صرفه و تحویل سریع به شما هموطنان عزیز می باشد. با مراجعه به سایت شما می توانید لیست قیمت کلیدوپریزدلند را مشاهده کرده و  قیمت مدلهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. قابل توجه است که شرکت دلند الکتریک به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری در سالهای ۶۶ تا ۶۹ و همچنین در سال ۹۴ شناخته شده است و محصولات آن دارای استانداردهای ISO مختلف بوده و با ضمانت ۵ ساله عرضه می شوند.

کلیدوپریزدلند - مدل آسا (کرم رنگ – کلید دوپل و پریز ارت دار)

کلیدوپریزدلند – مدل آسا (کرم رنگ – کلید دوپل و پریز ارت دار)

 

انواع کلیدوپریزدلند ارائه شده توسط فروشگاه تجهیز ساختمان

کلیدوپریزدلند که توسط فروشگاه «تجهیز ساختمان» ارائه می شوند شامل مدلهای آسا، آریا و … می باشد. این کلید و پریزها از جنس پلاستیک فشرده (PC) ساخته شده و از شفافیت خاصی برخوردار هستند؛ ضمن اینکه استحکام آنها نیز در برابر عوامل مخرب بالا می باشد. در شکل های ادامه نمونه هایی از مدلهای آسا نمایش داده شده است.

کلید و پریز دلند مدل آسا

در اینجا به طور نمونه به مدل آسا می پردازیم. در مورد نوع کلید، مدل­ های آسا دارای نمونه­ های تک پل، دوپل، سه پل و صلیبی  و … مخصوص لامپ­های روشنایی می باشد. نمونه­ های تک پل و دو پل از مدل آسا (و کلا هر مدلی) بیشترین کاربرد را در بین کلیدوپریز های تولیدی دارند و به ترتیب برای قطع یک لامپ و چند لامپ مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد پریز نیز نمونه ­های ساده و ارت­دار آن برای اتصال وسایل الکتریکی با دو شاخه موجود است.

مزیت نوع ارت­دار در این است که هنگام وقوع خطا و برق­دار شدن بدنه وسیله الکتریکی موجود در منزل، برق بدنه از طریق قسمت ارت پریز به چاه ارت منتقل می شود، بنابراین از برق گرفتگی احتمالی جلوگیری می شود. همچنین دو نمونه از پریز خاص برای اتصال سیم آنتن تلویزیون و اتصال دوشاخه و یا سوکت تلفن وجود دارد که توسط دلند الکتریک عرضه می شود.

کلیدوپریزدلند - مدل آسا (مشکی – کلید دوپل و پریز ارت دار)

tajhizsakhteman

 

پریزهای خاص مدل آسا (مدل راست، پریز آنتن و مدل چپ، پریز تلفن)

پریزهای خاص مدل آسا (مدل راست، پریز آنتن و مدل چپ، پریز تلفن)

 

 

تنوع کلید و پریز دلند مدل آسا

کلیدوپریزدلند مدل آسا از نظر ساختار دارای نمونه­ های بدون درب  و درب دار (بارانی) می باشد که از مدل درب دار برای نصب کلید در فضایی بیرون و در جاهایی که احتمال وقوع بارندگی وجود دارد، استفاده می شود. کلیدوپریزدلند مدل آسا در سه رنگ سفید، کرم و مشکی ساخت و تولید می شوند و برای سلایق مختلف مناسب هستند. قیمت کلیدوپریزدلند بستگی به مدلهای ارائه شده و نوع ساختار (ساده و درب دار) دارد که جهت اطلاع از آن می توانید به سایت «تجهیزساختمان» مراجعه کنید.

کلیدوپریزدلند مدل آسا از نوع بارانی (سفید رنگ – کلید تک پل، کلید دوپل، پریز ساده و پریز ارت

tajhizsakhteman

کلیدوپریزدلند مدل آسا از نوع بارانی (سفید رنگ – کلید تک پل، کلید دوپل، پریز ساده و  پریز ارت

مراجع:

  1. https://tajhizsakhteman.com
  2. https://electric.deland.ir

 

 

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *