گزارشگر تجهیزساختمان

اولین همایش پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران

همایش پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران

همایش پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران

به منظور تجلیل از مقام رفیع پیشکسوتان صنعت سیم و کابل کشور « اولین همایش پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران » برگزار شد.

این رویداد مهم و کم‌نظیر در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ در سالن ایوان هتل اسپیناس پالاس و با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان این صنعت و به میزبانی انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران برگزار گردید. مدعوین مراسم؛ پیشکسوتان محترم صنعت سیم و کابل کشور، اعضاء محترم کمیته ارزیابی و انتخاب مشاهیر صنعت سیم و کابل، رؤسای تشکل‌های صنفی همکار نظیر؛ رئیس هیئت مدیره سندیکای صنعت برق ایران و رئیس هیئت مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران و…. بودند. به دلیل اهمیت بالای این مراسم و لزوم انعکاس خبری، اصحاب محترم رسانه نیز در این همایش حضور داشتند.

شروع مراسم تچلیل از پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران

این مراسم باشکوه با ورود میهمانان محترم از ساعت ۱۰:۰۰ برگزار و از ساعت ۱۰:۳۰ با تلاوت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی به صورت رسمی آغاز شد.

بلافاصله پس از خیر مقدم به مدعوین محترم توسط مجری مراسم، تیزر شکل‌گیری آرم و لوگوی اختصاصی مشاهیر صنعت سیم و کابل ایران رونمایی شد.

سخنرانی آقای مهندس شکرریز ریاست محترم هیئت مدیره انجمن سیم و کابل

در ادامه جناب آقای مهندس شکرریز ریاست محترم هیئت مدیره انجمن با استقرار در جایگاه، ضمن تشکر از همه میهمانان و قدردانی از زحمات دست اندرکاران برگزاری مراسم به تشریح برنامه‌های انجمن پرداختند.

پس از سخنرانی ریاست محترم هیئت مدیره انجمن، گزارش تصویری ۵ دقیقه­ای از اقدامات انجام شده در کمیته ارزیابی و انتخاب مشاهیر صنعت سیم و کابل ایران برای حضار پخش شد.

سخنرانی جناب آقای مهندس معتمدرسا، نایب رئیس محترم هیئت مدیره انجمن صنعت سیم و کابل ایران

سپس، جناب آقای مهندس معتمدرسا، نایب رئیس محترم هیئت مدیره انجمن و ریاست محترم کمیته ارزیابی و انتخاب مشاهیر صنعت سیم و کابل ایران، در جایگاه استقرار یافته و به ایراد سخنرانی پرداختند. موضوع سخنرانی ایشان در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هیئت مدیره انجمن در زمینه برگزاری همایش پیشکسوتان صنعت سیم و کابل ایران و همچنین اقدامات انجام شده در کمیته ارزیابی و انتخاب مشاهیر صنعت سیم و کابل در خصوص تدوین شاخص‌های ارزیابی و معیارهای امتیازدهی به منظور تعیین پیشکسوتان برتر بود.

در ادامه با حضور مسئولین انجمن در جایگاه، ضمن تقدیم لوح سپاس و هدایای نفیس از زحمات چندین ماهه اعضاء محترم کمیته ارزیابی و انتخاب مشاهیر صنعت سیم و کابل ایران قدردانی به عمل آمد.

مهم‌ترین بخش مراسم اعلام اسامی پیشکسوتان برتر و اعطاء تندیس و همچنین لوح سپاس بود که با شور و نشاط خاصی برگزار شد. پیشکسوتان برتر گروه‌های تخصصی عبارتند از :

۱-     جناب آقای دکتر مسعود پاکدل به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی سیم و کابل‌های فشار قوی و متوسط
۲-     جناب آقای مهندس محمد افشارنژاد به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی سیم و کابل‌های فشار ضعیف
۳-     جناب آقای مهندس علیقلی فرداد به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی سیم و کابل‌های نوری و مخابراتی
۴-     جناب آقای مهندس محمود طهرانچی به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی تولیدکنندگان سیم لاکی
۵-     جناب آقای مهندس منوچهر پوردیبا به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی سازندگان ماشین‌آلات صنعت سیم و کابل
۶-     جناب آقای مهندس خداداد خیابانی به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی مواد‌سازان
۷-     جناب آقای مهندس احمد عروجی به عنوان پیشکسوت برتر گروه تخصصی تولیدکنندگان مفتول

تشویق­های ممتد حاضرین و تکریم پیشکسوتان، شکوه و عظمت همایش را صدچندان نمود. بیان احساسات هر یک از پیشکسوتان برتر صنعت سیم و کابل ایران هنگام حضور در جایگاه نیز نقطه عطف مراسم بود.

برگزاری این مراسم جذاب به همراه اجرای زنده موسیقی سنتی و همچنین استندآپ کمدی بود که شادی میهمانان را مضاعف ساخت. در خاتمه هم مراسم ضیافت نهار برگزار شد.

هیئت مدیره و هیئت اجرایی انجمن در طول یک ­سال گذشته حداکثر تلاش خود را برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم انجام دادند تا روزی خاطره‌انگیز و به یادماندنی برای مشاهیر و پیشکسوتان معزز و گرانقدر صنعت سیم و کابل کشور و مایه مباهات و افتخار برای صاحبان گرامی صنعت سیم و کابل کشور باشد.

منبع:انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *